shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MNOHOVIDOVÝ MODUL SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P
Druh vlákna: 50 / 125 µm / 62 / 125 µm Mnohovidový svetlovod ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 0.5 km @ 50/125 µm ; Prenos: max. 1.25 Gb/s ;
27,64 €
S DPH
Optické moduly Mini-GBIC (Mini - Gigabit Interface Converter) - zodpovedajúce štandardu SFP (Small Form-factor Pluggable) sa čím ďalej tým častejšie uplatňujú v telekomunikačných spojeniach 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH aj pri spojení s diskami a diskovými maticami zodpovedajúcimi Fiber Channel.
Moduly vyhovujú väčšine switchov a routerov so zásuvkou SFP.
| Prenosové protokoly: | 1000Base-SX Ethernet |
| Druh vlákna: | 50 / 125 µm / 62 / 125 µm Mnohovidový svetlovod |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 0.5 km @ 50/125 µm 0.22 km @ 62/125 µm |
| Prenos: | max. 1.25 Gb/s |
| Počet použitých vlákien: | 2 |
| Optické konektory: | 2x LC |
| Svetelný zdroj / optická vlnová dĺžka: | Laser s povrchovým vysielaním VCSEL / 850 nm |
| Napájanie: | 3.3 V |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| Záruka: | 2 roky |
MGBIC-SX-P
Skladom
