shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
JEDNOVIDOVÝ MODUL SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F
Druh vlákna: 9 / 125 µm Jednovidový svetlovod ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 20 km ; Prenos: max. 1.25 Gb/s ;
28,14 €
S DPH
Optické moduly Mini-GBIC (Mini - Gigabit Interface Converter) - zodpovedajúce štandardu SFP (Small Form-factor Pluggable) sa čím ďalej tým častejšie uplatňujú v telekomunikačných spojeniach 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH aj pri spojení s diskami a diskovými maticami zodpovedajúcimi Fiber Channel.
Moduly vyhovujú väčšine switchov a routerov so zásuvkou SFP.
| Prenosové protokoly: | 1000Base-LX Ethernet |
| Druh vlákna: | 9 / 125 µm Jednovidový svetlovod |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 20 km |
| Prenos: | max. 1.25 Gb/s |
| Počet použitých vlákien: | 2 |
| Optické konektory: | 2x LC |
| Svetelný zdroj / optická vlnová dĺžka: | Laser FP / 1310 nm |
| Napájanie: | 3.3 V |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.020 kg |
| Záruka: | 2 roky |
MGBIC-LH-F
Skladom
