Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii.
zatvoriť
JEDNOVIDOVÝ MODUL SFP-203G

JEDNOVIDOVÝ MODUL SFP-203G

Druh vlákna: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový svetlovod ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 20 km ; Prenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: 2 x LC ;
8,05 €
S DPH
Množstvo
Skladom

100% secure payments

Optické moduly spĺňajúce štandard SFP (Small Form-factor Pluggable) sú zariadeniami, ktoré prevádzajú elektrický signál na optickú formu a optický signál na elektrickú formu.

Použitie prevodníkov médií s možnosťou výmeny SFP modulov je zvlášť výhodné z dôvodu ich univerzálnosti, napr. v prípade zmeny konfigurácie siete stačí miesto výmeny celého zariadenia alebo pridania nových prevodníkov médií zvoliť zodpovedajúci modul SFP.

Moduly vyhovujú väčšine switchov a routerov so zásuvkou SFP

Prenosové protokoly:IEEE 802.3z 1000Base-FX
Druh vlákna:8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Jednovidový svetlovod
Maximálna prenosová vzdialenosť:20 km
Prenos:max. 1.25 Gb/s
Počet použitých vlákien:2
Optické konektory:2 x LC
Svetelný zdroj / optická vlnová dĺžka:Laser FP / 1310 nm
Výkon vysielača:-8 ... -3 dB
Citlivosť prijímača:>= -22 dB
Napájanie:3.3 V DC
Prevádzková teplota:0 °C ... 70 °C
Hmotnosť:0.018 kg
Záruka:2 roky
SFP-203G
Skladom

Špecifické referencie

16 produktov v rovnakej kategórii: