shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MNOHOVIDOVÝ MODUL SFP-011M
Druh vlákna: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Mnohovidový svetlovod ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 0.5 km @ 50/125 µm ; Prenos: max. 155 Mb/s ; Optické konektory: 2 x LC ;
7,12 €
S DPH
Optické moduly spĺňajúce štandard SFP (Small Form-factor Pluggable) sú zariadeniami, ktoré prevádzajú elektrický signál na optickú formu a optický signál na elektrickú formu..
Použitie prevodníkov médií s možnosťou výmeny SFP modulov je zvlášť výhodné z dôvodu ich univerzálnosti, napr. v prípade zmeny konfigurácie siete stačí miesto výmeny celého zariadenia alebo pridania nových prevodníkov médií zvoliť zodpovedajúci modul SFP..
Moduly vyhovujú väčšine switchov a routerov so zásuvkou SFP.
| Prenosové protokoly: | IEEE 802.3u 100Base-FX |
| Druh vlákna: | 50/125 µm, 62.5/125 µm - Mnohovidový svetlovod |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 0.5 km @ 50/125 µm 0.3 km @ 62/125 µm |
| Prenos: | max. 155 Mb/s |
| Počet použitých vlákien: | 2 |
| Optické konektory: | 2 x LC |
| Svetelný zdroj / optická vlnová dĺžka: | Laser FP / 850 nm |
| Výkon vysielača: | -8 ... -3 dB |
| Citlivosť prijímača: | >= -19 dB |
| Napájanie: | 3.3 V DC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| Záruka: | 2 roky |
SFP-011M
Skladom
