shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL SFP SO ZÁSUVKOU RJ-45 GTS-SFP-RJ45/1G
Maximálna prenosová vzdialenosť: 100 m ; Prenos: max. 1.25 Gb/s ; Typ konektora: Zásuvka RJ-45 - Gigabit Ethernet - iba 1000 Mbit/s ;
13,64 €
S DPH
Modul SFP vybavený LAN RJ-45 portom pracujúcim s rýchlosťou 1000 Mbit/s
Pozor%
Tento modul na strane Ethernet pracuje so stálou rýchlosťou 1000 Mbit/s
Zariadenie nepodporuje switche 10/100 Mbit/s
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 100 m |
| Prenos: | max. 1.25 Gb/s |
| Typ konektora: | Zásuvka RJ-45 - Gigabit Ethernet - iba 1000 Mbit/s |
| Funkcia automatického vyjednávania: | ![]() |
| Optické konektory: | ![]() |
| Napájanie: | 3.3 V DC |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Záruka: | 2 roky |
GTS-SFP-RJ45/1G
Skladom

