shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
Switch PoE TL-SF1008P TP-LINK 8-PORTOVÝ
Porty LAN: 8 x RJ45 ( 4 PoE ) ; Prenosová rýchlosť: Ethernet - 10 Mbps Half Duplex, 20 Mbps Full Duplex Fast Ethernet - 100 Mbps Half Duplex, 200 Mbps Full Duplex ; Maximálny celkový výkon: 53 W ;
70,06 €
S DPH
Z dôvodu spoľahlivosti a zaistenia vysokej kvality prenosu je stolný prepínač TL-SF1008P 10/100M 8-portový PoE veľmi vhodný pre rozšírenie domácej alebo podnikovej siete
Štyri porty podporujúce funkciu Power over Ethernet (PoE)
Prepínač má funkciu prioritovania, vďaka ktorej chráni systém v okamžikoch preťaženia
Príkon zariadenia, napájanom PoE je max 53W
Zariadenie pripojené k portom s vyššou prioritou je napájané na prvom mieste
Pozor%
Poradie priority: port-1 > port-2 > port-3 > port-4
Táto funkcia chráni systém v prípade preťaženia
| Porty LAN: | 8 x RJ45( 4 PoE ) |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Prenosová rýchlosť: | Ethernet - 10 Mbps Half Duplex, 20 Mbps Full Duplex Fast Ethernet - 100 Mbps Half Duplex, 200 Mbps Full Duplex |
| Maximálny výstupný výkon: | 15.4 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 53 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Certifikáty: | FCC Class B, CE |
| Napájanie: | 48 V DC/ 1.25 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Rozmery: | 171 x 98 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |

