shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SWITCH PoE TL-SG1008P TP-LINK 8-PORTOVÝ
Porty LAN: 8x RJ45 ( 4 PoE ) ; Prenosová rýchlosť: Ethernet - 10 Mbps Full Duplex Fast Ethernet - 100 Mbps Full Duplex Gigabit Ethernet - 1000 Mbps Full Duplex ; Maximálny celkový výkon: 53 W ;
54,50 €
S DPH
Z dôvodu spoľahlivosti a zaistenia vysokej kvality prenosu je stolný prepínač TL-SG1008P 10/100/1000M 8-portový PoE veľmi vhodný pre rozšírenie domácej alebo podnikovej siete
Štyri porty podporujúce funkciu Power over Ethernet (PoE)
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3af spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
| Porty LAN: | 8x RJ45( 4 PoE ) |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, 1000 Mbps, PoE, max. PoE |
| Prenosová rýchlosť: | Ethernet - 10 Mbps Full Duplex Fast Ethernet - 100 Mbps Full Duplex Gigabit Ethernet - 1000 Mbps Full Duplex |
| Maximálny výstupný výkon: | 15.4 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 53 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Certifikáty: | FCC Class B, CE |
| Napájanie: | 48 V DC/ 1250 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| Rozmery: | 172 x 99 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |

