shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÝ KRYT VTM116-01 DAHUA
Materiál prevedenia: Hliník ; Použitie: VTO3221E-P, VTO6221E-P ;
54,81 €
S DPH
Podomietkový kryt je určený pre zariadenia VTO3221E-P, VTO6221E-P
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | VTO3221E-P, VTO6221E-P |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Vnútorné rozmery: | 98 x 200 x 32 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 138 x 240 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
VTM116-01
Skladom
