shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÝ KRYT VTM114 DAHUA
Materiál prevedenia: Hliník ; Použitie: VTO2202F-P ;
52,98 €
S DPH
Podomietkový kryt je určený pre zariadenia VTO2202F-P
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | VTO2202F-P |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Vnútorné rozmery: | 90 x 124 x 25 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 129 x 163 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
VTM114
Skladom
