shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POHON KRÍDLOVÝCH VRÁT FAAC-ALFA-LONG/KIT - SADA PRE DVOJKRÍDLOVÉ DVERE
Typ pohonu brán: Mechanický ; Maximálny ťah: 3500 N ; Maximálna dĺžka vrát: 4 ... 5 m (jednokrídlové s možnosťou elektromagnetického zámku) ; Lineárna rýchlosť: 16 mm/s (max) ; Uhol otáčania: 110 ° (max) ; Dosah bezdrôtového prenosu: >= 50 m (v otvorenom teréne) ; Vybrané vlastnosti: Samobrzdiaci pohon ;
1 377,76 €
S DPH
Pohon FAAC-ALFA-LONG/KIT je určený pre krídlové vráta s dĺžkou jedného krídla do 4-5 m
Vďaka mnohým technologickým vylepšeniam je zariadenie bezpečné a pohodlne sa používa
Pohon nevyžaduje inštaláciu zámkov (samozamykanie)
Napríklad v prípade výpadku prúdu umožňuje jednoduchý uvoľňovací mechanizmus prevodovky v pohone ručné ovládanie vrát
V balení nájdete: 2 pohony (motory) – model 414-LONG, riadiaca jednotka E045S, sada fotobuniek XP20BD (pár vysielač + prijímač), rádiový komunikačný modul XF868, rádiové diaľkové ovládanie XT4, 2 kľúče na núdzové uvoľnenie, kryt ovládača – model E a potrebné montážne príslušenstvo
| Typ pohonu brán: | Mechanický, Pre krídlové vráta - sada pre dvojkrídlové dvere |
| Maximálny ťah: | 3500 N |
| Typ motora: | Asynchrónny jednofázový motor, 230 V AC |
| Maximálna dĺžka vrát: | 4 ... 5 m (jednokrídlové s možnosťou elektromagnetického zámku) |
| Lineárna rýchlosť: | 16 mm/s (max) |
| Uhol otáčania: | 110 ° (max) |
| Automatické zatváranie vrát: | ![]() |
| Automatické blokovanie pohonu: | ![]() |
| Koncový spínač: | ![]() |
| Možnosť pripojenia fotobunky: | ![]() |
| Možnosť pripojenia signalizačnej kontrolky: | ![]() |
| Maximálne množstvo naprogramovaných diaľkových ovládačov: | 250 Kanálov |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | >= 50 m (v otvorenom teréne) |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 868.35 MHz |
| Počet cyklov za hodinu: | <= 18 |
| Vybrané vlastnosti: | Samobrzdiaci pohon V balení sa nachádzajú montážne úchyty :
|
| Napájanie: | 220 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Kryt: | Plast + Kov (pohon 414 LONG) Plast (kryt riadiacej jednotky) |
| Index of Protection: | IP44(pohon 414 LONG) IP55(kryt riadiacej jednotky) |
| Farba: | Čierny (pohon 414 LONG) Svetlo šedý (kryt riadiacej jednotky) |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 6.3 kg (jeden pohon vrát) |
| Rozmery: | 745 x 101 x 172 mm (jeden pohon vrát) 265 x 205 x 87 mm (kryt riadiacej jednotky) |
| Výrobca / Značka: | FAAC |
| Záruka: | 2 roky |

