icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POHON POSUVNÝCH VRÁT FAAC-CYCLO-24V-C720/KIT - ŠTARTOVÝ BALÍČEK
Elektromechanický pohon FAAC-CYCLO-24V-C720/KIT je určený na spoluprácu s posuvnými vrátami s hmotnosťou nepresahujúcou 400 kg
Vďaka mnohým technologickým vylepšeniam je zariadenie bezpečné a pohodlne sa používa
Vďaka zabudovanej ochrane proti preťaženiu sa v prípade odhalenia kolízie vrát s prekážkou v dobe zatvárania pohon okamžite zastaví a následne otvorí vráta
Funkcia automatického zatvárania vrát umožňuje určiť čas od úplného otvorenia, po ktorom sa vráta automaticky zatvoria
Okrem toho sa pohon automaticky zablokuje po zakončení pohybu a znemožní tak ručné otváranie vrát
Vďaka tomu nie je nutné používať prídavné zariadenie zaisťujúce vráta pred otvorením
V prípade poruchy pohonu alebo napájania je možné ručné uvoľnenie blokovania s pomocou kľúča
Sada obsahuje: pohon – model C720 so zabudovanou riadiacou jednotkou E721, sadu fotobuniek XP20BD (pár vysielač + prijímač), rádiový komunikačný modul XF868, rádiové diaľkové ovládanie XT4, sadu koncových obmedzovačov 2 a potrebné montážne príslušenstvo
| Typ pohonu brán: | Mechanický, Pre posuvné vráta - Štartový balíček |
| Točivý moment: | 18 Nm (max) |
| Maximálny ťah: | 320 N |
| Typ motora: | Kefový motor, 24 V DC |
| Maximálna hmotnosť vrát: | 400 kg |
| Maximálna dĺžka vrát: | 15 m |
| Lineárna rýchlosť: | 18 m/min (max) |
| Automatické zatváranie vrát: | ![]() |
| Automatické blokovanie pohonu: | ![]() |
| Koncový spínač: | ![]() |
| Možnosť pripojenia fotobunky: | ![]() |
| Možnosť pripojenia signalizačnej kontrolky: | ![]() |
| Maximálne množstvo naprogramovaných diaľkových ovládačov: | 250 Kanálov |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | >= 50 m (v otvorenom teréne) |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 868.35 MHz |
| Vybrané vlastnosti: | Možno použiť s núdzovým akumulátorom XBAT 24 Funkcia Master-Slave umožňujúca prepojenie dvoch pohonov v protiľahlých bránach |
| Napájanie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP44 |
| Farba: | Šedý |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 6.11 kg |
| Rozmery: | 304 x 282 x 180 mm |
| Výrobca / Značka: | FAAC |
| Záruka: | 2 roky |

