shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VIDEO BALUN TR-1AUZ
V balen : 2 ks. Cena za balenie ; Dosah prenosu audia: 1200 m ; Druh zariadenia: Pasívne ; Počet kanálov: 1 Video 1 AUDIO 1 DC ;
4,13 €
S DPH
TR-1AUZ vysielač/prijímač (sada) je určený pre prenos video signálov, audio signálov a napájania po krútenej dvojlinke.
Pokiaľ nie je využívaný konektor napájania, možno ho využiť na prenos signálu DATA.
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Štandard: | CVBS- PAL / NTSC |
| Dosah prenosu audia: | 1200 m |
| Druh zariadenia: | Pasívne |
| Počet kanálov: | 1 Video 1 AUDIO 1 DC |
| Koaxiálna zásuvka pre rozsah napätia 75Ω (CVBS): | 1 Vpp |
| Dosah prenosu videa: | 400 m @ CVBS- PAL / NTSC, UTP kat. 5e |
| Izolácia medzi vstupmi: | >-50 dBVideo / AUDIO |
| CMRR (dB @ 5MHz): | 50 dB |
| Atenuácia: | 4.43 MHz @ 1.32 dB11 MHz @ 2.65 dB21 MHz @ 4.58 dB38 MHz @ 6.84 dB42 MHz @ 6.67 dB67.5 MHz @ 9.80 dB |
| Odpor koaxiálnej zásuvky: | 75 Ω Video 100 Ω AUDIO |
| Odpor symetrickej zásuvky: | 100 Ω Video 100 Ω AUDIO |
| Nominálna hodnota audio vstupu: | 1 Vpp |
| Nominálna hodnota audio výstupu: | 1 Vpp |
| Typy konektorov: | BNCKonektor Video CINCHKonektor AUDIO 2.1 / 5.5 mm Konektor DC 2.1 / 5.5 mm Zásuvka DC |
| Symetrický typ zásuvky: | RJ-45 (8-pin, 4 páry)Zásuvka |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 55 °C |
| Dosah napájania: | Napájanie 12V DC 118 m @ 100 mA 79 m @ 150 mA 59 m @ 200 mA 47 m @ 250 mA |
| Záruka: | 2 roky |
TR-1AUZ
Skladom
