shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VIDEO BALUN TR-1RJ-HD*P2
V balen : 2 ks. Cena za balenie ; Štandard: AHD - 8 Mpx 4K UHD, HD-CVI - 8 Mpx 4K UHD, HD-TVI - 8 Mpx 4K UHD, CVBS - PAL, NTSC ; Druh zariadenia: Pasívne ; Počet kanálov: 1 Video, 1 DC ;
4,87 €
S DPH
TR-1RJ-HD*P2 je navrhnutý na prenos video signálov po krútenej dvojlinke a pre napájanie po krútenej dvojlinke (UTP, FTP).
Zariadenie upraví impedanciu koaxiálneho káblu 75 Ω na impedanciu symetrického vedenia, zaistí prenos video signálu až na 250m @ 720p / 150m @ 1080p (krútená dvojlinka kategórie 5e) a eliminuje asymetrické rušenia.
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Štandard: | AHD- 8 Mpx4K UHD, HD-CVI- 8 Mpx4K UHD, HD-TVI- 8 Mpx4K UHD, CVBS- PAL, NTSC |
| Druh zariadenia: | Pasívne |
| Počet kanálov: | 1 Video, 1 DC |
| Koaxiálna zásuvka pre rozsah napätia 75Ω (CVBS): | 1 Vpp |
| Dosah prenosu videa: | 250 m @ 720p- UTP kat. 5e 150 m @ 1080p- UTP kat. 5e 400 m @ CVBS- PAL, NTSC- UTP kat. 5e |
| Atenuácia: | 4.43 MHz @ 0.64 dB11 MHz @ 0.85 dB21 MHz @ 1.09 dB38 MHz @ 1.19 dB42 MHz @ 1.23 dB67.5 MHz @ 2.06 dB |
| Odpor symetrickej zásuvky: | 100 Ω |
| Typy konektorov: | Video - BNCZástrčka na kábli Napájanie - Zásuvka / Konektor 2.1/5.5 mm |
| Symetrický typ zásuvky: | RJ-45 (8-pin, 4 páry)Zásuvka |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 55 °C |
| Dosah napájania: | Napájanie 12V DC : 150 m @ 110 mA 100 m @ 160 mA 50 m @ 330 mA 30 m @ 550 mA |
| Hmotnosť: | 0.030 kg |
| Rozmery: | 41 x 19.3 x 19.2 mm |
| Záruka: | 2 roky |
TR-1RJ-HD*P2
Skladom
