shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-403405 TROJFÁZOVÝ 32 A TYP C LEGRAND
Druh zariadenia: Prepäťový chránič, Trojfázový ; Menovitý prúd: 32 A ; Počet pólov: 3 ; Charakteristika reakcie: Typ C ; Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: 6000 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ; Šírka v moduloch 17.5 mm: 3 ;
28,49 €
S DPH
Prepäťový chránič charakteristiky B s menovitým prúdom 32A
Vypínač LE-403405 je určený na montáž na lište DIN TS-35
Prepäťové chrániče charakteristiky B sú určené na ochranu obvodu osvetlenia, riadenia a kolíkových zásuviek pred následkami skratov a preťažení.
| Druh zariadenia: | Prepäťový chránič, Trojfázový |
| Menovitý prúd: | 32 A |
| Počet pólov: | 3 |
| Charakteristika reakcie: | Typ C |
| Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: | 6000 A |
| Menovité napätie: | 400 V AC/ 50 Hz |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť vybavenia pomocnými kontaktmi, spúšťačmi a pohonmi z radu DX3 Nemožno pripojiť RCD bloky Možnosť pripojenia s pomocou hrebeňových alebo kolíkových prípojníc Miesto určené pre lístoček s popisom |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | 53 x 83 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
LE-403405
Skladom
