shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ADAPTÉR USB-W-C/HDMI-W/2M 2.0 m
Kábel: Zástrčka USB-C - Vstup / Zástrčka HDMI - Výstup ; Dĺžka káblu: 2.0 m ; Štandard USB: 3.1 - Podpora MHL ; Vybrané vlastnosti: Podpora rozlíšenia 4K, Digital Audio - 8 Kanálov ;
7,97 €
S DPH
Adaptér USB-C/HDMI na kábli
Adaptér podporuje video a zvuk až do rozlíšenia 4K UHD a umožňuje pripojiť zariadenie s rozhraním USB-C k zariadeniam s konektormi HDMI
Pozor%
Pre správnu činnosť zariadenie musí disponovať konektormi USB-C 3.1 a podporovať funkciu MHL
| Kábel: | Zástrčka USB-C- Vstup / Zástrčka HDMI - Výstup |
| Materiál: | PVC |
| Dĺžka káblu: | 2.0 m |
| Farba: | Čierny + Šedý |
| Štandard USB: | 3.1 - Podpora MHL |
| Vybrané vlastnosti: | Podpora rozlíšenia 4K, Digital Audio - 8 Kanálov Plug & Play |
| Priemer kábla: | ~ 4 mm |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Záruka: | 2 roky |
USB-W-C/HDMI-W/2M
Skladom
