shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MULTIFUNKČNÝ ADAPTÉR USB-C TC35 DAHUA
Vstupy: Zástrčka USB-C - na kábli ; Výstupy: Zásuvka HDMI, 3 x Zásuvka USB-A, Zásuvka USB-C - PD ; Štandardy: USB 3.1 Gen 2 - Vstup, USB 3.0 (3.1 Gen 1) - Výstupy ; Vybrané vlastnosti: HDMI - Podpora rozlíšenia 4K @ 30 Hz, Rýchly prenos dát : 10 Gb/s, Zásuvka USB-C - PD : rýchle nabíjanie, 100 W ; Dĺžka káblu: 15 cm ;
30,15 €
S DPH
Adaptér podporuje video a zvuk až do rozlíšenia 4K UHD a umožňuje pripojiť zariadenie s rozhraním USB-C k zariadeniam s konektormi HDMI
3 USB-A 3.0 porty na rýchly prenos dát
Port USB-C PD umožňuje rýchly prenos dát a rýchle nabíjanie koncových zariadení (až do 100 W)
| Vstupy: | Zástrčka USB-C- na kábli |
| Výstupy: | Zásuvka HDMI, 3 x Zásuvka USB-A, Zásuvka USB-C- PD |
| Štandardy: | USB 3.1 Gen 2 - Vstup, USB 3.0 (3.1 Gen 1) - Výstupy |
| Vybrané vlastnosti: | HDMI- Podpora rozlíšenia 4K @ 30 Hz, Rýchly prenos dát : 10 Gb/s, Zásuvka USB-C- PD: rýchle nabíjanie, 100 W Plug & Play |
| Dĺžka káblu: | 15 cm |
| Priemer kábla: | ~ 4 mm |
| Materiál: | PVC, Zliatina hliníka |
| Farba: | Čierny + Šedý |
| Napájacie napätie: | 20 V DC/ 2.125 A |
| Spotreba energie: | 42.5 W |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 101 x 28 x 10 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
