shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA GENIUS-GUARD
Zdroj svetla: Diódy LED ; Farba: Žltý ; Napájanie: 24 V DC ; Vybrané vlastnosti: Spolupráca so systémami automatizácie brán GENIUS Trvalé svetlo ;
72,83 €
S DPH
Signalizačná kontrolka slúži na varovanie používateľa alebo iných osôb na pohyb krídla vrát
Používanie kontrolky zvyšuje úroveň bezpečnosti v systémoch automatiky vrát
Kryt vyrobený z polykarbonátu zaisťuje bezpečnosť používania a odolnosť proti vysokým teplotám
| Zdroj svetla: | Diódy LED |
| Farba: | Žltý |
| Blikajúce svetlo: | ![]() |
| Napájanie: | 24 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | Spolupráca so systémami automatizácie brán GENIUS Trvalé svetlo Montáž zvisle alebo vodorovne Odolnosť voči zmenám prostredia |
| Kryt: | Umelá hmota (PC) |
| Index of Protection: | IP55 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | 155 x 125 x 97 mm |
| Výrobca / Značka: | GENIUS |
| Záruka: | 3 roky |

