shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA GENIUS-ECHO-TX4 433.92 MHz
Štvorkanálový diaľkový ovládač ovládania automatických vrát;Rozsah frekvencie: 433.92 MHz ; Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: 40 ... 200 m ;
35,31 €
S DPH
Štvorkanálový diaľkový ovládač ovládania automatických vrát
Zariadenie je určené na prácu so systémom FAAC
| Napájanie: | 1 x Typ batérie 23A 12V (súčasťou balenia) |
| Rozsah frekvencie: | 433.92 MHz |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | 40 ... 200 m |
| Funkcia kľúčenky: | 4 nezávislé kanály RC (Rolling Code) – dynamické kódovanie prenosu |
| Farba: | Tmavomodrý |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| Rozmery: | 67 x 40 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | GENIUS |
| Záruka: | 3 roky |
