shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRISPÔSOBUJÚCI A SEPARAČNÝ MODUL MCI-7 ROGER
Rozhranie posilňuje a zlepšuje stabilitu dátového prenosu v štandarde Wiegand;
22,83 €
S DPH
Rozhranie MCI-7 je separačný a adaptačný systém, ktorý našiel svoje uplatnenie v prípade výskytu nekompatibility elektrických rozhraní Wiegand medzi zariadeniami ROGER a zariadeniami iných výrobcov
Rozhranie posilňuje a zlepšuje stabilitu dátového prenosu v štandarde Wiegand
| Vybrané vlastnosti: | Vstupy D0 IN, D1 IN s prahom spustenia cca 3.3V Výstupy D0 OUT, D1 OUT typu otvorený kolektor so zaťažiteľnosťou 5mA v nízkom stave LED indikácia Vzdialenosť medzi modulom a čítačkou : 150 m Vzdialenosť medzi modulom a ovládačom : čo možná najkratšia, odporúča sa montáž v korpuse ovládača Trieda interiéru I |
| Zostava: | Lišta DIN TS-35 |
| Napájanie: | 10 V ... 15 V DC |
| Spotreba prúdu: | 10 mA |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| Rozmery: | 85 x 17 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
