shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA RUD-2 ROGER
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Komunikácia: USB ; Napájanie: z portu USB ;
91,34 €
S DPH
Čítačka bezkontaktných kariet sa pripája k USB portu za účelom rýchleho a pohodlného načítania kariet, príveskov apod. v systémoch RACS (min. ver 4.3), Roger MiniReader.
Pre osoby, ktoré chcú integrovať RUD-2 s iným softwarom, výrobca sprístupňuje knižnicu DLL.
V balení so zariadením sa nachádza praktický magnetický podstavec.
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Komunikácia: | USB |
| Napájanie: | z portu USB |
| Podporované operačné systémy: | Windows |
| Vybrané vlastnosti: | V balení so zariadením sa nachádza praktický magnetický podstavec Pripojený software |
| Hmotnosť: | 0.024 kg (bez stojana) |
| Rozmery: | 101 x 31 x 15 mm (bez stojana) |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
