shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SPÍNAČ S KĽÚČIKOM ATLO-KB-18
Spínač s kľúčikom 2-polohový, bistabilný;Maximálne zaťaženie relé: 4 A @ 125 V AC, 2 A @ 250 V AC ; Materiál prevedenia: Hliník ; Farba: Strieborný ;
16,57 €
S DPH
Spínač s kľúčikom 2-polohový, bistabilný
| Typ kontaktu: | NO, NC, bistabilný |
| Maximálne zaťaženie relé: | 4 A @ 125 V AC, 2 A @ 250 V AC |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 53 x 53 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
