shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MERAČ ELEKTRICKEJ ENERGIE OR-WE-526 JEDNOFÁZOVÝ ORNO
Druh zariadenia: Merač elektrickej energie, Jednofázový ; Menovité napätie: 230 V AC, 50 Hz ; Jednotka merania: kWh ; LCD obrazovka: 5+2 čísel ; Presnosť merania: 0.001 kWh ; Frekvencia impulzov: 1000 imp/kWh ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
49,80 €
S DPH
Jednofázový merač elektrickej energie
Zariadenie OR-WE-526 je určené na montáž na lište DIN TS-35
Meranie energie prebieha v súlade s normami EN50470-1:2006, EN50470-3:2006 Smernicou 2014/32/EU
| Druh zariadenia: | Merač elektrickej energie, Jednofázový |
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50 Hz |
| Jednotka merania: | kWh |
| Prúd: | 5 A - Základný prúd 100 A - Max. prúd |
| LCD obrazovka: | 5+2 čísel ( 00000.00 kWh ) |
| Presnosť merania: | 0.001 kWh |
| Frekvencia impulzov: | 1000 imp/kWh |
| Porty RS-485: | ![]() |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky max. 25 mm² |
| Vybrané vlastnosti: | Podsvietenie v modrej farbe LED indikácia Súčasťou balenia sú dve svorkové plomby slúžiace na zabezpečenie spojov merača RTC built-in |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Index of Protection: | IP51 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | <= 95 % |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 94 x 18 x 72 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 5 rokov |

