shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSUVKA S VYPÍNAČOM MCE-13 230 V 3500 W MACLEAN ENERGY
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 3500 W ; Počet zásuviek: 1 ks. ; Typ zásuvky: CEE 7/17 ; Typ zástrčky: CEE 7/7 ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný vypínač - podsvietený ;
3,59 €
S DPH
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3500 W |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Počet zásuviek: | 1 ks. |
| Typ zásuvky: | CEE 7/17 |
| Typ zástrčky: | CEE 7/7 |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | Zabudovaný vypínač - podsvietený |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 68 x 55 x 55 mm |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN ENERGY |
| Záruka: | 2 roky |
MCE-13
Na objednávku

