shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SENZOR POHYBU DO ZÁSTRČKY MS-1 Virone
Menovité napätie: 230 V ; Maximálne zaťaženie: 1200 W, 300 W @ LED ; Uhol detekcie: 120 ° ; Regulácia dosahu detekcie: 2 m ... 9 m ; Rozsah regulácie intenzity svetla: ; Rozsah regulácie času svietenia: 10 s ... 7 minút ;
11,37 €
S DPH
Elektrické zariadenie určené na automatické zapínanie a vypínanie elektrických zariadení po odhalení pohybu senzorom PIR
Zapnutie prebieha pri zodpovedajúcej intenzite svetla
| Druh zariadenia: | Senzor pohybu do zástrčky |
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne zaťaženie: | 1200 W, 300 W @ LED |
| Dosah detekcie: | 9 m |
| Uhol detekcie: | 120 ° |
| Regulácia dosahu detekcie: | 2 m ... 9 m |
| Rozsah regulácie intenzity svetla: | < 3 Lux ... 2000 Lux |
| Rozsah regulácie času svietenia: | 10 s ± 3 s ... 7 minút ± 2 minúty |
| Kryt: | Plast |
| Bezpečnostná trieda: | IP20 |
| Typ zásuvky: | 2P+Z, Typ E |
| Napájanie: | 230 V AC, 50 Hz |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 98 x 52 x 73 mm |
| Výrobca / Značka: | Virone |
| Záruka: | 2 roky |
MS-1
Skladom
