shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSLEPKA PRE ROZVÁDZAČE ZADR/EPN Elektro-Plast
Farba: Biela ; Rozmery: 90 x 53 x 9 mm ;
0,62 €
S DPH
Záslepka pre rozvádzače ZADR/EPN umožňuje zakryť prázdne priestory medzi modulmi inštalovanými v rozvádzači
| Použitie: | Modulárne rozdeľovače |
| Počet modulov: | 4 x 1 + 2 x 0.5 ( 17.5 mm ) |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | 90 x 53 x 9 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
