shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRIPOJOVACIA LIŠTA DIN TS35 LZ-7/N2/EPN Elektro-Plast
Svorkovnica na použitie s modulovými rozdeľovačmi ;Počet svoriek: 5 Ø 4 mm (skrutkové svorky) + 2 Ø 5 mm (skrutkové svorky) ; Farba: Zelený ; Rozmery: 84 x 12 x 38 mm ;
3,63 €
S DPH
Svorkovnica na použitie s modulovými rozdeľovačmi
Lišta môže byť inštalovaná priečne na koľajnici DIN TS35
| Použitie: | Modulárne rozdeľovače |
| Počet svoriek: | 5 Ø 4 mm (skrutkové svorky) + 2 Ø 5 mm (skrutkové svorky) |
| Materiál prevedenia: | Plast + Kov |
| Farba: | Zelený |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 84 x 12 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
