shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ROZVODNÝ PANEL NAPÄTIA VDP19-3U-B
Kryt s DIN lištou do rackových skríň je určený na inštaláciu zariadení, ktoré sa nachádzajú v DIN krytoch do rackových skríň 19"; Do krytu možno vložiť maximálne 24 poistiek so šírkou 1 S.;Šírka: 19 " ; Výška: 3 U ;
16,11 €
S DPH
Kryt s DIN lištou do rackových skríň je určený na inštaláciu zariadení, ktoré sa nachádzajú v DIN krytoch do rackových skríň 19"
Kryt disponuje lištou DIN dlhou 24x1S
Výška inštalovaného modulu nesmie prekračovať 160 mm
Do krytu možno vložiť maximálne 24 poistiek so šírkou 1 S.
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 3 U |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Čierny (RAL 9005) |
| Určenie: | RACK 19" |
| Vybrané vlastnosti: | Lišta DIN TS-35 Odonosť voči korózii Možnosť použitia 24 poistiek širokých 1 S 6 bodové čelné pripevnenie k profilom RACK V sade 6 skrutiek M6 s košíkmi Hlavné káblové priechodky vzadu na kryte |
| Hmotnosť: | 1.48 kg |
| Rozmery: | 445 x 127 x 59 mm Vnútorné rozmery 485 x 130 x 61 mm Vonkajšie rozmery |
| Záruka: | 2 roky |
VDP19-3U-B
Skladom
