shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VENTILÁTOR CHLADIČA A19-W12 POUŽITIE: SKRIŇA RACK
Ventilátor určený na chladenie zariadení nachádzajúcich sa v skrini RACK;Účinnosť: 13.01 m³/h ; Napájanie: 12 V DC ; Spotreba energie: 0.76 W ; Rozmery: 40 x 40 x 20 mm ;
4,03 €
S DPH
Ventilátor určený na chladenie zariadení nachádzajúcich sa v skrini RACK.
| Montáž: | štvorbodové |
| Účinnosť: | 13.01 m³/h |
| Druh ložiska: | sklzové |
| Dĺžka káblu: | 300 mm |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 0.76 W |
| Rozmery: | 40 x 40 x 20 mm |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Záruka: | 2 roky |
A19-W12
Skladom
