shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VENTILÁTOR CHLADIČA A19-W POUŽITIE: SKRIŇA RACK
Ventilátor určený na chladenie zariadení nachádzajúcich sa v skrini RACK;Napájanie: 230 V AC ; Spotreba energie: 20 W ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 105 mm ; Rozmery: 120 x 120 x 38 mm ;
8,41 €
S DPH
Ventilátor určený na chladenie zariadení nachádzajúcich sa v skrini RACK.
| Montáž: | štvorbodové |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | 20 W |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 105 mm |
| Rozmery: | 120 x 120 x 38 mm |
| Hmotnosť: | 0.51 kg |
| Záruka: | 2 roky |
A19-W
Skladom
