shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA CZ-USB-1 SATEL
Bezkontaktná čítačka kariet pripojená k USB portu počítača za účelom rýchleho a pohodlného načítania kariet, kľúčeniek atď. v aplikáciách DLOADX, ACCO Soft, ACCO-SOFT-LT;Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Komunikácia: USB ; Napájanie: z portu USB ;
69,11 €
S DPH
Bezkontaktná čítačka kariet pripojená k USB portu počítača za účelom rýchleho a pohodlného načítania kariet, kľúčeniek atď. v aplikáciách DLOADX, ACCO Soft, ACCO-SOFT-LT.
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Komunikácia: | USB |
| Napájanie: | z portu USB |
| Podporované operačné systémy: | Windows |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Rozmery: | 67 x 20 x 10 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
