shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-547/N*P100
Štandard: MIFARE S50 13.56 MHz ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Možnosť zápisu do internej pamät ; Farba: Modrý ;
36,04 €
S DPH
Bezkontaktná kľúčenka kompatibilná so štandardom MIFARE S50 - 13.56 MHz
| Štandard: | MIFARE S50 13.56 MHz |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 37 x 30 x 8 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |


