shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ KĽÚČENKA ATLO-544N/N
Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Farba: Modrý ;
0,71 €
S DPH
Bezkontaktná kľúčenka kompatibilná so štandardom Unique 125kHz.
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Farba: | Modrý |
| Vybrané vlastnosti: | Integrovaný obvod TK-4100 Formát sériového čísla : 8H10D |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 44 x 31 x 5 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
ATLO-544N/N
Skladom


