shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU HPSB-12V10A-C PULSAR
Vstupné napätie: 200 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 11.0 V ... 13.8 V (vyrovnávacia prevádzka) ; Max. výstupný prúd (celkom): 10 A ; Nabíjací prúd batérie: 1 A / 4 A ; Počet výstupov: 1 ; Ochrany: Pred nadmerným vybitím ;
97,43 €
S DPH
Vyrovnávací adaptér je určený na napájanie ovládacích panelov, čidiel, šifrových zámkov, kamier, konzolí, interkomu alebo ďalšieho vybavenia poplachových systémov
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 200 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 11.0 V ... 13.8 V (vyrovnávacia prevádzka) |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 10 A |
| Nabíjací prúd batérie: | 1 A / 4 A |
| Výkon: | 138 W |
| Počet výstupov: | 1 |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéProti prepätiu Tamper Obrátené pripojenie Pred nadmerným vybitím |
| Ovládanie adaptéru: | Indikácia prítomnosti AC napätia na vstupe ACIndikácia prítomnosti DC napätia na výstupe DCNabíjanie akumulátora |
| Miesto pre batériu: | 12V/17Ah |
| Max. rozmery batérie: | 250 x 172 x 100 mm |
| Hmotnosť: | 2.52 kg |
| Rozmery: | 305 x 305 x 113 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
