shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU APS-1412 SATEL
Vstupné napätie: 230 V AC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Max. výstupný prúd (celkom): 14 A ; Nabíjací prúd batérie: 2 A ; Ovládanie adaptéru: Výstup WS - indikácia zlyhania AC napájania ; Hmotnosť: 1.18 kg ;
301,13 €
S DPH
Vyrovnávací adaptér je určený na napájanie ovládacích panelov, čidiel, šifrových zámkov, kamier, konzolí, interkomu alebo ďalšieho vybavenia poplachových systémov.
APS-1412 disponuje špeciálnou zdierkou umožňujúcou spoluprácu so zariadeniami firmy Satel.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 14 A |
| Výkon: | 168 W |
| Nabíjací prúd batérie: | 2 A |
| Ochrany: | Skratové Obrátené pripojenie PreťaženéProti prepätiu |
| Ovládanie adaptéru: | Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe Indikácia nabíjania batérie Indikácia prítomnosti AC napätia na vstupe Výstup WS - indikácia zlyhania AC napájania WB výstup - Nízke napätie batérie WP výstup Signalizácia prúdového preťaženia |
| Typ puzdra: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Hmotnosť: | 1.18 kg |
| Rozmery: | 290 x 100 x 68 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
