shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU APS-30 SATEL
Vstupné napätie: 230 V AC ; Výstupné napätie: 12 V ; Max. výstupný prúd (celkom): 3 A ; Nabíjací prúd batérie: 0.5 A / 1 A (prepínané) ; Počet výstupov: 3 ks. ;
127,88 €
S DPH
Vyrovnávací adaptér je určený na napájanie ovládacích panelov, čidiel, šifrových zámkov, kamier, konzolí, interkomu alebo ďalšieho vybavenia poplachových systémov.
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 3 A |
| Nabíjací prúd batérie: | 0.5 A / 1 A (prepínané) |
| Výkon: | 36 W |
| Počet výstupov: | 3 ks. |
| Ochrany: | Proti prepätiu Preťažené |
| Ovládanie adaptéru: | Indikácia prítomnosti AC napätia na vstupe ACIndikácia nabíjania batérie |
| Vybrané vlastnosti: | Mikroprocesorový systém kontroly stavu nabitia akumulátora Signalizácia sabotáže LED indikácia 2 x OC výstup |
| Miesto pre batériu: | 12V/17Ah |
| Max. rozmery batérie: | 190 x 165 x 80 mm |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 3.3 kg |
| Rozmery: | 382 x 324 x 108 mm Vyrovnávací zdroj |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
