shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VYROVNÁVACÍ TRANFORMÁTOR NAPÁJANIA AWZG2-12V3A-C PULSAR
Vstupné napätie: 230 V AC ; Výstupné napätie: 11.0 V ... 13.8 V (vyrovnávacia prevádzka) ; Max. výstupný prúd (celkom): 3 A ; Nabíjací prúd batérie: 0.5 A / 1 A ; Počet výstupov: 2 ;
126,05 €
S DPH
Vyrovnávací adaptér je určený na napájanie ovládacích panelov, čidiel, šifrových zámkov, kamier, konzolí, interkomu alebo ďalšieho vybavenia poplachových systémov
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!
| Druh adaptéra: | Transformátorový |
| Vstupné napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 11.0 V ... 13.8 V (vyrovnávacia prevádzka) |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 3 A |
| Nabíjací prúd batérie: | 0.5 A / 1 A (nastavený prepojkou JP1) |
| Výkon: | 41 W |
| Počet výstupov: | 2 |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéProti prepätiu Prehriatie Tamper Obrátené pripojenie Pred nadmerným vybitím |
| Ovládanie adaptéru: | Indikácia prítomnosti AC napätia na vstupe ACIndikácia prítomnosti DC napätia na výstupe DCAbsencia alebo chyba batérie Nabíjanie akumulátora - na hlavnej doske Výstup EPS FLT - indikácia zlyhania AC napájania APS FLT výstup - Indikácia zlyhania batérie |
| Vybrané vlastnosti: | Výstupné napätie - stabilizované Mikroprocesorový systém automatiky Kontrola nabíjania a údržby akumulátora Signalizácia sabotáže - NC LED indikácia 2 x OC výstup Zhoda s normou EN 50131-6:2017 @ Grade 2 Zhoda s normou EN 60839-11:2013 @ Grade 2 |
| Miesto pre batériu: | 12 V / 20 Ah (max) |
| Max. rozmery batérie: | 215 x 172 x 75 mm |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| Rozmery: | 235 x 305 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
