shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU AUPS-70-120-F ATTE
Vstupné napätie: 190 ... 260 V AC ; Výstupné napätie: 10.2 ... 13.8 V DC (vyrovnávacia prevádzka) ; Max. výstupný prúd (celkom): 6 A (neprerušovaný chod) ; Nabíjací prúd batérie: 1 A / 2 A ; Počet výstupov: 1 ; Vybrané vlastnosti: Účinnosť : 90 % ;
133,66 €
S DPH
Vyrovnávací adaptér je určený na napájanie ovládacích panelov, čidiel, šifrových zámkov, kamier, konzolí, interkomu alebo ďalšieho vybavenia poplachových systémov
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!
| Druh adaptéra: | Transformátorový |
| Vstupné napätie: | 190 ... 260 V AC/ 50 Hz |
| Výstupné napätie: | 10.2 ... 13.8 V DC(vyrovnávacia prevádzka) |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 6 A (neprerušovaný chod) |
| Nabíjací prúd batérie: | 1 A / 2 A - Svorka na JP1 |
| Výkon: | 72 W (neprerušovaný chod) |
| Počet výstupov: | 1 |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikácia Účinnosť: 90 % @ 70 W Technické výstupy typu OC signalizujú zánik napätia na výstupe napájacieho adaptéra (OUF) a zánik napätia v sieti 230V (ACF) Hlavné káblové priechodky vzadu na kryte Rastrový systém montáže modulov (kompatibilný so zariadeniami značky ATTE) - 10.8 mm raster Montáž do steny Na vnútorné použitie Index of Protection: IP20 |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéProti prepätiu Prehriatie Tamper Obrátené pripojenie Pred nadmerným vybitím Pred prebitím |
| Ovládanie adaptéru: | Indikácia prítomnosti AC napätia na vstupe ACIndikácia prítomnosti DC napätia na výstupe DCIndikácia nabíjania batérie (vovnútri) |
| Miesto pre batériu: | 12 V / 7 ... 18 Ah |
| Max. rozmery batérie: | 220 x 170 x 100 mm |
| Prevádzková teplota: | -25 ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| Rozmery: | 325 x 305 x 88 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
