shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IMPULZOVÝ ADAPTÉR S VYROVNÁVACOU PAMÄŤOU AUPS-40-120-E ATTE
Vstupné napätie: 190 ... 260 V AC ; Výstupné napätie: 10.8 ... 13.8 V DC (vyrovnávacia prevádzka) ; Max. výstupný prúd (celkom): 3.5 A (neprerušovaný chod) ; Nabíjací prúd batérie: max. 1.5 A ; Počet výstupov: 2 ; Vybrané vlastnosti: Účinnosť : 92 % ;
99,93 €
S DPH
Vyrovnávací adaptér je určený na napájanie ovládacích panelov, čidiel, šifrových zámkov, kamier, konzolí, interkomu alebo ďalšieho vybavenia poplachových systémov
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!
| Druh adaptéra: | Transformátorový |
| Vstupné napätie: | 190 ... 260 V AC/ 50 Hz |
| Výstupné napätie: | 10.8 ... 13.8 V DC(vyrovnávacia prevádzka) |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 3.5 A (neprerušovaný chod) |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 1.5 A |
| Výkon: | 42 W (neprerušovaný chod) |
| Počet výstupov: | 2 |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikácia Účinnosť: 92 % @ 40 W Technické výstupy typu OC signalizujú zánik napätia na výstupe napájacieho adaptéra (OUF) a zánik napätia v sieti 230V (ACF) Hlavné káblové priechodky vzadu na kryte Rastrový systém montáže modulov (kompatibilný so zariadeniami značky ATTE) - 10.8 mm raster Montáž do steny Na vnútorné použitie Index of Protection: IP20 |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéProti prepätiu Prehriatie Tamper Obrátené pripojenie Pred nadmerným vybitím Pred prebitím |
| Ovládanie adaptéru: | Indikácia prítomnosti AC napätia na vstupe ACIndikácia prítomnosti DC napätia na výstupe DCIndikácia nabíjania batérie (vovnútri) |
| Miesto pre batériu: | 12 V / 7 Ah |
| Max. rozmery batérie: | 220 x 120 x 80 mm |
| Prevádzková teplota: | -25 ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| Rozmery: | 255 x 205 x 95 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
