shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IP / RS-485 RIADIACA KLÁVESNICA NKB1000-E DAHUA
Komunikačný štandard: Sieťový režim - Ethernet Priamy režim - RS-485 ; Manipulátor: Joystick 3 osový ; Displej: LCD - podsvietený ;
717,96 €
S DPH
Sieťová klávesnica s možnosťou plného úplného ovládania a programovania hlavíc PTZ kamier z radu DH-SD
Jedna klávesnica umožňuje ovládať viac DVR
| Protokoly: | DH-SD1, DH-2, Pelco-P, Pelco-Da iné |
| Čísla kamer (ID): | 1 ... 255 |
| Počet používateľov: | max. 64 |
| Number of cameras in the system: | max. 2048 |
| Komunikačný štandard: | Sieťový režim - Ethernet, Zásuvka RJ-45 Priamy režim - RS-485, svorkovnica Priamy režim - RS-232, Zásuvka D-sub |
| Manipulátor: | Joystick 3 osový, Proporcionálna rýchlosť k vychýleniu (možnosť riadenia zoomu z joysticku) |
| Displej: | LCD - podsvietený |
| Ovládanie PTZ: | Dahua alebo iní výrobcovia rýchlootočných kamier (Speed Dome) Zapisovače DAHUA |
| Napájanie: | 12 V DC/ 1 A |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 55 °C / 10 % ... 90 % nekondenzujúca |
| Hmotnosť: | 0.702 kg |
| Rozmery: | 330 x 160 x 105 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
