shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RS-485 RIADIACA KLÁVESNICA KT-610
Protokoly: Pelco-D, Pelco-P, SAMSUNG ; Manipulátor: Joystick 3 osový ; Displej: LCD 2x16 znakov ;
187,56 €
S DPH
Zariadenie zaistuje rýchly prístup k najdôležitejším funkciám, ako je zoom kamery a pohodlné ovládanie joystickom 3D
Umožňuje riadiť väčšinu kamier v priamom režime (riadenie predvoľbami, trasami, vektormi pohybu apod.)
| Protokoly: | Pelco-D, Pelco-P, SAMSUNG, YAAN, SAE |
| Prenosové rýchlosti: | 1200, 2400, 4800, 9600, 19200 bit/s |
| Čísla kamer (ID): | 0 ... 255 |
| Maximálna vzdialenosť riadenia: | 1200 m |
| Komunikačný štandard: | RS-485 |
| Manipulátor: | Joystick 3 osový, Proporcionálna rýchlosť k vychýleniu (možnosť riadenia zoomu z joysticku) |
| Displej: | LCD 2x16 znakov |
| Vybrané vlastnosti: | podpora rýchlootočných kamier a riadiach jednotiek točien a kamier Motozoom Heslo administrátora |
| Napájanie: | 12 V DC/ 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -20 °C ... 55 °C / <= 90 % |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| Rozmery: | 220 x 130 x 95 mm |
| Záruka: | 2 roky |
KT-610
Skladom
