shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTRICKÁ ROZVODNÁ SKRIŇA INDUSTRIAL/506X230/EPN IP65 Elektro-Plast
Počet priechodiek: 8 ks. Ø 40 mm / Ø 33 mm, 8 ks. Ø 25 mm / Ø 20 mm ; Index of Protection: IP65 ; Materiál prevedenia: Samozhasnuteľný plast ABS ; Farba: Šedý RAL7035 ; Rozmery: 506 x 230 x 130 mm ;
53,75 €
S DPH
Inštalačná krabica na omietku, izolačná, rozbočovacia
Krabica je vyrobená zo samozhášacieho, bezhalogénového plastu
| Počet priechodiek: | 8 ks. Ø 40 mm / Ø 33 mm, 8 ks. Ø 25 mm / Ø 20 mm |
| Napäťová izolácia: | 400 V |
| Vybrané vlastnosti: | Hermetická Kryt prispôsobený/uzpůsoben na montáž na steny/zdi Odklopný horný kryt 650 °C ukazovateľ horľavosti Možnosť montáže kazety N+PE Zhoda s normami PN-IEC-60998-1:2006 |
| Index of Protection: | IP65 |
| Mechanická odolnosť: | ![]() |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast ABS |
| Farba: | Šedý RAL7035 |
| Hmotnosť: | 1.71 kg |
| Rozmery: | 440 x 186 x 120 mm - Vnútorné rozmery 506 x 230 x 130 mm - Vonkajšie rozmery |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |

