shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
24-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ MSF-2X12/PT/W/EPN Elektro-Plast
Počet pripevňovaných modulov: 12 + 2 x 2 radu ; Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: 125 mm ; Vybrané vlastnosti: Kovové dvierka Môže sa inštalovať do dutých stien (sadrokartón) a do muriva. ; Index of Protection: IP30 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK05 ; Rozmery: 478 x 358 x 94 mm ;
72,26 €
S DPH
2-radový 24-modulový podomietkový elektrický rozvádzač
| Spôsob montáže: | Pod omietkové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 12 + 2 x 2 radu, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | 125 mm |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Kovové dvierka Dvere možno vybaviť zámkou Snímateľná horná a spodná doska Môže sa inštalovať do dutých stien (sadrokartón) a do muriva. |
| Vybavenie: | Pripojovacie lišty : 1 ks. N : 17 x 16 mm² 1 ks. PE : 17 x 16 mm² |
| Materiál prevedenia: | Plast + Oceľ |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP30 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK05 |
| Zhoda s normami: | PN-EN 62208:2011, PN-EN 60670-24:2013 |
| Hmotnosť: | 3.16 kg |
| Rozmery: | 478 x 358 x 94 mm , 450 x 330 x 91 mm - podomietková skrinka |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |

