shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
5-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ ELEGANT-1X5/PT/W/EPN Elektro-Plast
Počet pripevňovaných modulov: 5 x 1 rad ; Index of Protection: IP40 ; Rozmery: 116 x 156 x 102 mm ;
9,36 €
S DPH
1-radový 5-modulový podomietkový elektrický rozvádzač
| Spôsob montáže: | Podomietková |
| Počet pripevňovaných modulov: | 5 x 1 rad, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Demontovaná konzola TH 35 |
| Vybavenie: | káblová svorka 2 x 10 mm² |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP40 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Zhoda s normami: | IEC/EN 62208, IEC/EN 60670-24 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 116 x 156 x 102 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |


