shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
HERMETICKÝ 12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-601941 RN65 LEGRAND
Počet pripevňovaných modulov: 12 x 1 rad ; Priehľadné dver ; Vybrané vlastnosti: Max. prúd : 63 A ; Index of Protection: IP65 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK09 ; Rozmery: 340 x 282 x 141 mm ;
78,09 €
S DPH
Hermetický 1-radový 12-modulový naomietkový elektrický rozvádzač
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 12 x 1 rad |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Korpus odolný voči atmosférickým podmienkam Plne otočné dvere a korpus Montážna konzola TH 35 s 2-polohovým pripevnením pre modulové produkty Možnosť vybavenia perforovanými montážnymi doskami na montáž prístrojov s inou než modulovou konštrukciou Kľučky prispôsobené pre inštaláciu zámky, možnosť zaplombovania veka a čelného krytu Menovité napätie : 400 V AC, 50 / 60 Hz Max. prúd : 63 A Vypínací skratový prúd : 10 kA Súčasťou balenia sú pripojovacie lišty a modulové záslepky |
| Vybavenie: | Pripojovacie lišty 1 x ( 12 x 1.5 ... 16 mm² + 1 x 6 ... 25 mm² ) 1 x ( 8 x 1.5 ... 16 mm² ) Modulové záslepky : 1 x 5 ks. |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK09 |
| Zhoda s normami: | PN-EN 60439-3, IEC 60695-2-11, IEC 62262 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 1.928 kg |
| Rozmery: | 340 x 282 x 141 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
LE-601941
Skladom


