shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONCOVÁ ZÁSUVKA GA-26FB R-TV TELMOR
Montáž: Povrchové ; TV atenuácia: 2.0 dB ; Rádio atenuácia: 7.0 dB ;
7,12 €
S DPH
| Montáž: | Povrchové |
| Rozsah TV frekvencie: | 118 ... 862 MHz |
| Rozsah rádiovej frekvencie: | 87 ... 138 MHz |
| TV atenuácia: | 2.0 dB |
| Rádio atenuácia: | 7.0 dB |
| Vybrané vlastnosti: | Zabudované blokovanie spätného kanálu - zabraňuje tomu, aby do spätného kanálu prenikali rušivé signály zo všeobecne používaných zariadení pracujúcich v byte odberateľa Možnosť montáže na steny alebo v kryte |
| Hmotnosť: | 0.054 kg |
| Rozmery: | 58 x 55 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
