shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONCOVÁ ZÁSUVKA DASF1.01/11-SIMON54 TYP F
Montáž: Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; Tlmenie pripojenia: 1 dB ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
7,81 €
S DPH
Samostatná koncová anténna zásuvka typ "F"
| Montáž: | Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Typy zásuviek: | 1 ks. Zásuvka F |
| Konektor: | 1 ks. Zásuvka F |
| Rozsah frekvencie: | 0 ... 2400 MHz |
| Tlmenie pripojenia: | 1 dB |
| Použitie: | Produktový rad Simon 54, pre rámčeky Nature, Premium |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.038 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 36 mm 22 mm - hĺbka montáže |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
