shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONCOVÁ ZÁSUVKA DAK.01/49-SIMON54 R-TV
Montáž: Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; TV atenuácia: 1 dB @ 860 MHz ; Rádio atenuácia: 1.5 dB ; Vybrané vlastnosti: Disponuje priechodom DC linkou TV ; Farba: Čierna matná ;
18,67 €
S DPH
Anténna zásuvka R-TV koncová, oddelená
| Montáž: | Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Typy zásuviek: | 1 ks. TV - IEC mužské 1 ks. FM - IEC ženské |
| Konektor: | skrutkové svorky |
| Rozsah TV frekvencie: | 5 ... 70 MHz 120 ... 862 MHz |
| Rozsah rádiovej frekvencie: | 88 ... 108 MHz |
| TV atenuácia: | 1 dB@ 860 MHz |
| Rádio atenuácia: | 1.5 dB |
| Použitie: | Produktový rad Simon 54, pre rámčeky Nature, Premium |
| Vybrané vlastnosti: | Disponuje priechodom DC linkou TV |
| Farba: | Čierna matná |
| Hmotnosť: | 0.108 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 39 mm 29 mm - hĺbka montáže |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
