shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONCOVÁ ZÁSUVKA DAK1.01/49-SIMON54 TV
Montáž: Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; TV atenuácia: 1 dB ; Vybrané vlastnosti: Disponuje priechodom DC linkou TV ; Farba: Čierna matná ;
9,43 €
S DPH
Anténna zásuvka TV s jednou koncovkou, pre individuálne inštalácie
| Montáž: | Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Typy zásuviek: | 1 ks. TV - IEC mužské |
| Konektor: | skrutkové svorky |
| Rozsah TV frekvencie: | 0 ... 2400 MHz |
| TV atenuácia: | 1 dB |
| Použitie: | Produktový rad Simon 54, pre rámčeky Nature, Premium |
| Vybrané vlastnosti: | Disponuje priechodom DC linkou TV |
| Farba: | Čierna matná |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 38 mm 28 mm - hĺbka montáže |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
