shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONCOVÁ ZÁSUVKA DASFRJ45.01/49-SIMON54 TYP F + RJ45
Montáž: Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; Tlmenie pripojenia: 1 dB - Zásuvka F ; Farba: Čierna matná ;
22,09 €
S DPH
Anténna zásuvka typ "F" + počítačová sieťová zásuvka RJ-45 kat. 6
| Montáž: | Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Typy zásuviek: | 1 ks. Zásuvka F 1 ks. RJ-45- UTP kat. 6 |
| Konektor: | Zásuvka F Rýchlospojka Krone |
| Rozsah frekvencie: | 0 ... 2400 MHz - Zásuvka F |
| Tlmenie pripojenia: | 1 dB- Zásuvka F |
| Použitie: | Produktový rad Simon 54, pre rámčeky Nature, Premium |
| Vybrané vlastnosti: | Protiprachová krytka pre zásuvku RJ-45 |
| Farba: | Čierna matná |
| Hmotnosť: | 0.046 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 43 mm 23 mm - hĺbka montáže |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
