shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR TT-12V/4A PRE MULTISWITCHE TELMOR
Výstupné napätie: 12 V DC ; Výstupný prúd: 4 A ; Výstupný výkon: 48 W ;
35,63 €
S DPH
Napájací adaptér je navrhnutý pre multiswitche TELMOR vybavené konektorom 2.1/5.5
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!
| Identifikátor modelu: | TT-12V/4A |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Výstupný prúd: | 4 A |
| Výstupný výkon: | 48 W |
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | 230 V : Konektor 12 V : Konektor 2.1/5.5 mm na kábli |
| Typ puzdra: | Zástrčkový korpus |
| Dĺžka káblu: | 1.5 m |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 83 x 49 x 70 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |

